ua
RU EN
Про нас
Про нас

FOBERINI — бренд з сучасною формою та художнім змістом. З 2014 року команда FOBERINI осмислює старовинні традиції в сучасному дизайні, та представляє їх у шоу-румах по обидва боки екватора.

Дизайнери бренду знайшли натхнення для створення колекцій на власній землі. Україна має свою неповторність та багату культурну спадщину. Вишивка — один з головних носіїв і провідників кращих традицій народного мистецтва. Сучасне виконання вишитих мотивів є не тільки унікальним декором, але й має глибокий сенс.

Головний почерк бренду — крафтове виробництво. Для створення кожного виробу необхідно, в середньому, 6000 метрів нитки та декількох тижнів кропіткої праці. Всі моделі виготовлені вручну та доповнені традиційними техніками ручної роботи — "пухликами", "збиранками", китицями та декоративними швами. Кожен продукт бренду — це арт об'єкт, над створенням якого працює ціла команда майстрів.

У вік свідомого ставлення до природи бренд не може ігнорувати його в своєму виробництві. Тому всі матеріали виробів мають, в основному, натуральний склад. Використання льону, бавовни та декоративних прикрас з мушлі є ознакою високої якості та входження бренду в ряд виробників, які створюють відповідальну моду. Ми віримо, що світ не має потребу більшої кількості одягу. Йому потрібен якісний та свідомий slow fashion.

Творці бренду вірять в стиль поза часом і континентів. Натуральні тканини, якісне виконання і художній зміст займуть флагманські позиції у відповідальній моді. Жіночність та екологічність — ось кредо FOBERINI.